Szkoły podstawowe

ROK SZKOLNY 2017/2018

Szkoła Podstawowa nr 53, ul. Rudzka 6

psycholog

mgr Maria Kirejczyk

pedagog

mgr Martyna Szczecińska – kl I i IV

mgr Anna Buźniak – kl. II i III

mgr Wiesława Kolasińska – kl. V

mgr Agnieszka Lenczewska-Krystek – kl.”0” i VI

mgr Anna Grabowska – kl.VII

logopeda

mgr  Marta Skubij

terapeuta SI

mgr  Barbara Maciejko

Szkoła Podstawowa nr 65, ul. Mścisławska 1

psycholog

mgr Monika Rudny

pedagog

mgr Martyna Szczecińska – kl I i IV

mgr Anna Buźniak – kl. II i III

mgr Wiesława Kolasińska – kl. V

mgr Agnieszka Lenczewska-Krystek – kl.”0” i VI

mgr Anna Grabowska – kl.VII

logopeda

mgr Katarzyna Bronche

terapeuta SI

mgr Kinga Olech

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 68, ul. Or-Ota 5

psycholog

mgr Barbara Bogucka – szkoła podstawowa

mgr Anna Rytel-Andrianik – oddziały przedszkolne

pedagog

mgr Martyna Szczecińska – kl I i IV

mgr Anna Buźniak – kl. II i III

mgr Wiesława Kolasińska – kl. V

mgr Agnieszka Lenczewska-Krystek –  kl.”0” i VI

mgr Anna Grabowska – kl.VII

logopeda

mgr Małgorzata Polit

terapeuta SI

mgr Barbara Maciejko

Szkoła Podstawowa nr 92, ul. Przasnyska 18a

psycholog

mgr Małgorzata Szewczyk-Dubiel

pedagog

mgr Martyna Szczecińska – kl I i IV

mgr Anna Buźniak – kl. II i III

mgr Wiesława Kolasińska – kl. V

mgr Agnieszka Lenczewska-Krystek – kl.”0” i VI

mgr Anna Grabowska – kl.VII

logopeda

mgr Marta Skubij

terapeuta SI

mgr Ewa Zabłocka

Szkoła Podstawowa nr 123 (Zespół Szkół Specjalnych nr 100),  ul. Czarnieckiego 49

psycholog

mgr Agnieszka Baturo-Pastorczyk

pedagog

mgr Jolanta Załóg

mgr Agnieszka Lenczewska-Krystek

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 155 (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 9),
ul. Jana Paska 10

psycholog

mgr Agnieszka Baturo-Pastorczyk

pedagog

mgr Jolanta Załóg

mgr Agnieszka Lenczewska-Krystek

Szkoła Podstawowa nr 187, ul. Staffa 21

psycholog

mgr Beata Sychowicz

pedagog

mgr Martyna Szczecińska – kl I i IV

mgr Anna Buźniak – kl. II i III

mgr Wiesława Kolasińska – kl. V

mgr Agnieszka Lenczewska-Krystek – kl.”0” i VI

mgr Anna Grabowska – kl.VII

logopeda

mgr Katarzyna Bronche

terapeuta SI

mgr Dorota Pąk

Szkoła Podstawowa nr 267, ul. Braci Załuskich 1

psycholog

mgr Anna Kachniarz – kl. 0 – III

mgr Maria Kirejczyk – kl. IV-VII

pedagog

mgr Martyna Szczecińska – kl I i IV

mgr Anna Buźniak – kl. II i III

mgr Wiesława Kolasińska – kl. V

mgr Agnieszka Lenczewska-Krystek –  kl.”0” i VI

mgr Anna Grabowska – kl.VII

logopeda

mgr  Małgorzata Polit

terapeuta SI

mgr  Barbara Maciejko

Szkoła Podstawowa nr 289, ul. Broniewskiego 99a

psycholog

mgr Anna Służewska

pedagog

mgr Martyna Szczecińska – kl I i IV

mgr Anna Buźniak – kl. II i III

mgr Wiesława Kolasińska – kl. V

mgr Agnieszka Lenczewska-Krystek – kl.”0” i VI

mgr Anna Grabowska – kl.VII

logopeda

mgr Mariola Góralska

terapeuta SI

mgr Dorota Pąk

Szkoła Podstawowa nr 291 (Zespół Szkół Specjalnych nr 107),
ul. Dembińskiego 1 

psycholog

mgr Agnieszka Baturo-Pastorczyk

pedagog

mgr Jolanta Załóg

mgr Agnieszka Lenczewska-Krystek

Szkoła Podstawowa nr 293, ul. Kochanowskiego 8

psycholog

mgr Joanna Robińska

pedagog

mgr Martyna Szczecińska – kl I i IV

mgr Anna Buźniak – kl. II i III

mgr Wiesława Kolasińska – kl. V

mgr Agnieszka Lenczewska-Krystek – kl.”0” i VI

mgr Anna Grabowska – kl.VII

logopeda

mgr Katarzyna Bronche

terapeuta SI

mgr Kinga Olech

Szkoła Podstawowa nr 369, ul. Przybyszewskiego 45

psycholog

mgr Izabela Bielińska-Luft

pedagog

mgr Martyna Szczecińska – kl I i IV

mgr Anna Buźniak – kl. II i III

mgr Wiesława Kolasińska – kl. V

mgr Agnieszka Lenczewska-Krystek –  kl.”0” i VI

mgr Anna Grabowska – kl.VII

logopeda

mgr Mariola Góralska

terapeuta SI

mgr Ewa Zabłocka

Szkoła Podstawowa nr 391, ul. Filarecka 2

psycholog

mgr Elżbieta Zawiślińska

pedagog

mgr Martyna Szczecińska – kl I i IV

mgr Anna Buźniak – kl. II i III

mgr Wiesława Kolasińska – kl. V

mgr Agnieszka Lenczewska-Krystek –  kl.”0” i VI

mgr Anna Grabowska – kl.VII

logopeda

Marta Skubij

terapeuta SI

mgr Kinga Olech

Szkoła Podstawowa nr 392, al. Wojska Polskiego 1a

psycholog

mgr Barbara Bogucka

pedagog

mgr Martyna Szczecińska – kl I i IV

mgr Anna Buźniak – kl. II i III

mgr Wiesława Kolasińska – kl. V

mgr Agnieszka Lenczewska-Krystek –  kl.”0” i VI

mgr Anna Grabowska – kl.VII

logopeda

mgr Mariola Góralska

terapeuta SI

mgr Barbara Maciejko

Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół Muzycznych nr 4, ul. Krasińskiego 1

psycholog

mgr Beata Sychowicz

pedagog

mgr Martyna Szczecińska – kl I i IV

mgr Anna Buźniak – kl. II i III

mgr Wiesława Kolasińska – kl. V

mgr Agnieszka Lenczewska-Krystek – kl.”0” i VI

mgr Anna Grabowska – kl.VII

logopeda

mgr Małgorzata Polit

terapeuta SI

mgr Kinga Olech

Prywatna Szkoła Podstawowa Sióstr Zmartwychwstanek, ul. Krasińskiego 31

psycholog

mgr Monika Rudny

pedagog

mgr Martyna Szczecińska – kl I i IV

mgr Anna Buźniak – kl. II i III

mgr Wiesława Kolasińska – kl. V

mgr Agnieszka Lenczewska-Krystek – kl.”0” i VI

mgr Anna Grabowska – kl.VII

logopeda

mgr Małgorzata Polit

terapeuta SI

mgr Ewa Zabłocka

Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 74, ul. Smoleńskiego 31

psycholog

mgr Anna Służewska

pedagog

mgr Martyna Szczecińska – kl I i IV

mgr Anna Buźniak – kl. II i III

mgr Wiesława Kolasińska – kl. V

mgr Agnieszka Lenczewska-Krystek – kl.”0” i VI

mgr Anna Grabowska – kl.VII

logopeda

mgr  Katarzyna Bronche

terapeuta SI

mgr  Ewa Zabłocka

Szkoła Podstawowa nr 86 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji, ul. Kolektorska 9/11

psycholog

mgr Joanna Robińska

pedagog

mgr Martyna Szczecińska – kl I i IV

mgr Anna Buźniak – kl. II i III

mgr Wiesława Kolasińska – kl. V

mgr Agnieszka Lenczewska-Krystek – kl.”0” i VI

mgr Anna Grabowska – kl.VII

logopeda

mgr Katarzyna Bronche

terapeuta SI

mgr  Ewa Zabłocka

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Turkusowa Wieża, ul. Romaszewskiego 23

psycholog

mgr Joanna Robińska

pedagog

mgr Martyna Szczecińska – kl I i IV

mgr Anna Buźniak – kl. II i III

mgr Wiesława Kolasińska – kl. V

mgr Agnieszka Lenczewska-Krystek – kl.”0” i VI

mgr Anna Grabowska – kl.VII

logopeda

Mgr  Katarzyna Bronche

terapeuta SI

mgr  Ewa Zabłocka

Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy, ul. Krasińskiego 41A

psycholog

mgr Agnieszka Baturo-Pastorczyk

pedagog

mgr Jolanta Załóg

mgr Agnieszka-Lenczewska-Krystek

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi „Nasza Szkoła”,
ul. Broniewskiego 89

psycholog

mgr Agata Rutkowska – oddziały przedszkolne

mgr Agnieszka Baturo-Pastorczyk – szkoła podstawowa

pedagog

mgr Martyna Szczecińska – kl I i IV

mgr Anna Buźniak – kl. II i III

mgr Wiesława Kolasińska – kl. V

mgr Agnieszka Lenczewska-Krystek – kl.”0” i VI

mgr Anna Grabowska – kl.VII

logopeda

mgr  Katarzyna Bronche

terapeuta SI

mgr Dorota Pąk – oddziały przedszkolne

mgr Ewa Zabłocka – szkoła podstawowa