Doradztwo zawodowe – spotkanie w naszej Poradni

7 marca 2025 r. w Poradni odbyło się spotkanie pani wicedyrektor Barbary Maciejko i doradcy zawodowego Poradni pani Ewy Wrzesień, z doradcami zawodowymi żoliborskich szkół ponadpodstawowych oraz z przedstawicielami Wydziału Oświaty Urzędu Dzielnicy Żoliborz m. st. Warszawy.

Omówiono organizację IV Żoliborskich Targów Edukacyjnych. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się pod patronatem pani burmistrz Renaty Kozłowskiej.
W poprzednich latach zainteresowanie wydarzeniem było ogromne, stąd pomysł
na kontynuację. Przedstawiciele żoliborskich szkół ponadpodstawowych będą służyć młodzieży radą, ofertą edukacyjną szkół i pomocą w wyborze dalszej ścieżki edukacyjnej.

Wzorem ubiegłorocznych i wcześniejszych Targów, czynny udział będzie brać również nasza placówka. Poradnia przedstawi swoje propozycje z zakresu doradztwa zawodowego.

Informujemy, że od 4 maja 2026 r. sekretariat Poradni będzie czynny:
– od poniedziałku do piątku w godz. 8:00–17:00,
– w soboty w godz. 9:00–13:00.

Rejestracja czynna w godz. 8:00–15:00 zostaje przeniesiona na parter.

Przerwa w rejestracji: 12:30–13:00.

Odbiór dokumentów nadal będzie się odbywał w sekretariacie na I piętrze.

Accessibility Toolbar