OD 17 MARCA 2020 DO ODWOŁANIA PORADNIA BĘDZIE CZYNNA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 8.00-16.00, W SOBOTY PLACÓWKA BĘDZIE NIECZYNNA.

W związku z wprowadzeniem w naszym kraju stanu epidemii oraz z uwagi na nasze wspólne bezpieczeństwo, w okresie od 20 marca do odwołania w Poradni będą przyjmowani klienci tylko w sprawach pilnych i kryzysowych. Pod żadnym pozorem nie będą przyjmowane osoby przebywające na kwarantannie oraz z objawami infekcji.
W celu utrzymania ciągłości pomocy specjalistycznej, w godzinach pracy Poradni jest możliwość skorzystania z konsultacji telefonicznej lub mailowej. Aby ciągłość terapeutyczna została zachowana, rodzice będą otrzymywali zestawy ćwiczeń dla dzieci możliwych do realizacji w domu. Ćwiczenia będą przesyłane drogą mailową w dniu terapii przez terapeutę, chyba, że będzie on nieobecny (urlop, zwolnienie lekarskie, opieka nad dzieckiem).
Wszystkie dokumenty, po uzgodnieniu z pracownikiem Poradni prowadzącym sprawę, prosimy w miarę możliwości składać drogą elektroniczną na adres mailowy Poradni.

kontakt do Poradni: 22 277 22 10, 22 277 22 18, ppp3@edu.um.warszawa.pl