SŁUŻBOWE ADRESY E-MAIL PRACOWNIKÓW PEDAGOGICZNYCH

IMIĘ I NAZWISKO PRACOWNIKAE-MAIL
Banasiewicz-Tenerowicz Aleksandraaleksandra.b-tenerowicz@poradnia-nr3.pl
Baturo-Pastorczyk Agnieszkaagnieszka.b-pastorczyk@poradnia-nr3.pl
Bielińska-Luft Izabelaizabela.b-luft@poradnia-nr3.pl
Biernacka Justynajustyna.biernacka@poradnia-nr3.pl
Biernacki Andrzejandrzej.biernacki@poradnia-nr3.pl
Bieżuńska Annaanna.biezunska@poradnia-nr3.pl
Bogucka Barbarabarbara.bogucka@poradnia-nr3.pl
Bronche Katarzynakatarzyna.bronche@poradnia-nr3.pl
Dusińska Małgorzatamalgorzata.dusinska@poradnia-nr3.pl
Góralska Mariolamariola.goralska@poradnia-nr3.pl
Grabek-Dąbrowska Annaanna.grabek@poradnia-nr3.pl
Grabowska Annaagrabowska@edu.um.warszawa.pl
anna.grabowska@poradnia-nr3.pl
Harasimowicz Martamarta.harasimowicz@poradnia-nr3.pl
Kirejczyk Mariamaria.kirejczyk@poradnia-nr3.pl
Kolasińska Wiesławawieslawa.kolasinska@poradnia-nr3.pl
Kujko Annaanna.kujko@poradnia-nr3.pl
Kwiatek-Skrobańska Katarzynakatarzyna.k-skrobanska@poradnia-nr3.pl
Lenczewska-Krystek Agnieszkaagnieszka.l-krystek@poradnia-nr3.pl
Maciejko Barbarabarbara.maciejko@poradnia-nr3.pl
Michalska Magdalenamagdalena.michalska@poradnia-nr3.pl
Mogielska Kingakinga.mogielska@poradnia-nr3.pl
Mroczek Martamarta.mroczek@poradnia-nr3.pl
Olech Kingakinga.olech@poradnia-nr3.pl
Ostrowińska Joannajoanna.ostrowinska@poradnia-nr3.pl
Pąk Dorotadorota.pak@poradnia-nr3.pl
Puchała Beatabeata.puchala@poradnia-nr3.pl
Robińska Joannajoanna.robinska@poradnia-nr3.pl
Romanowska Olimpiaolimpia.romanowska@poradnia-nr3.pl
Rosłan Małgorzatamalgorzata.roslan@poradnia-nr3.pl
Rudny Monikamonika.rudny@poradnia-nr3.pl
Rutkowska Agataagata.rutkowska@poradnia-nr3.pl
Skotnicka Janinajanina.skotnicka@poradnia-nr3.pl
Skubij Martamarta.skubij@poradnia-nr3.pl
Sobiesiak Justynajustyna.sobiesiak@poradnia-nr3.pl
Strzałkowska Barbarabarbara.strzalkowska@poradnia-nr3.pl
Sychowicz Beatabeata.sychowicz@poradnia-nr3.pl
Szczecińska Martynamartyna.szczecinska@poradnia-nr3.pl
Szewczyk-Dubiel Małgorzatamalgorzata.s-dubiel@poradnia-nr3.pl
Turska Ewelinaewelina.turska@poradnia-nr3.pl
Wakuła Aleksandraaleksandra.wakula@poradnia-nr3.pl
Zabłocka Ewaezablocka@edu.um.warszawa.pl
ewa.zablocka@poradnia-nr3.pl
Zawiślińska Elżbietaelzbieta.zawislinska@poradnia-nr3.pl
Ziółek Dorotadorota.ziolek@poradnia-nr3.pl

W związku z wprowadzeniem w naszym kraju stanu epidemii oraz z uwagi na nasze wspólne bezpieczeństwo, w Poradni obowiązują specjalne procedury, z którymi należny się zapoznać przed przybyciem pod Poradni. Procedury dostępne tutaj.

kontakt do Poradni: 22 277 22 10, 22 277 22 18, ppp3@edu.um.warszawa.pl