Psycholodzy

ROK SZKOLNY 2022/2023 – w nawiasie podana godzina dostępności.
Grafik nie uwzględnia nieobecności pracowników. Przed przybyciem do Poradni, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny bądź mailowy.

PSYCHOLODZYponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobota
Banasiewicz-Tenerowicz
Aleksandra

8.30-12.00
8.30-12.0016.00-19.3013.00-15.30
(12.00-13.00)

8.00-12.30
P 307
———-
Baturo-Pastorczyk
Agnieszka
———- 12.00-15.008.00-12.00
(12.00-13.00)
9.00-12.008.00-14.00 9.00-13.00
Bielińska-Luft Izabela
12.00-16.00
(11.00-12.00)
16.00-20.0012.00-16.0012.00-16.008.00-12.00
lub teren
———-
Bieżuńska
Anna


12.00-16.0016.00-20.0012.00-16.008.00-12.00
teren
8.00-12.00
(12.00-13.00)
———-
Ćwiok
Barbara
15.00-20.00
8.00-12.008.00-12.00
(12.00-13.00)
11.00-15.00 8.00-12.00
lub teren
———-
Domaradzka
Hanna
8.00-12.00 12.00-16.00 8.00-12.00 (12.00-13.00)16.00-20.00
12.00-16.00 ———-
Dusińska
Małgorzata

8.00-12.00
8.00-12.00
P 182
8.00-12.00
P 96
———- teren8.30-12.30
(8.30-9.30)
Grabek-Dąbrowska
Anna
———- 8.00-12.00
P 87
———- ———- 14.00-20.00
(13.00-14.00)
———-
Harasimowicz
Marta
12.00-16.00
(11.00-12.00)
16.00-20.00 8.00-12.008.00-12.008.00-12.00 lub teren ———-
Koter
Kamil
10.00-14.00
P 364
8.00-12.00
P 433
16.00-17.00
(15.00-16.00)
12.00-15.0010.00-14.00
P 301
16.00-20.00 PPP3
———-
Kwiatek-Skrobańska
Katarzyna
———- ———-15.00-19.00
(19.00-20.00)
———-
7.30-13.30
P 288
———-
Mroczek
Marta
13.00-16.00
(12.00-13.00)
9.00-13.00
P 197
9.00-13.00
P 131
9.00-14.00
P 105
16.00-20.00 ———-
Pankowska
Anna
12.00-16.008.00-12.0016.00-20.00
8.00-12.00
(12.00-13.00)
12.00-16.00 ———-
Puchała Beata16.00-20.008.00-12.0012.00-16.00
(11.00-12.00)
8.00-12.00
teren
8.00-12.00 ———-
Robińska
Joanna
9.00-15.00 ———- 16.00-20.00
(15.00-16.00)
———- ———- ———-
Rosłan
Małgorzata
16.00-20.00
(15.00-16.00)
8.00-12.00
8.00-12.00
8.00-12.00
12.00-16.00
lub teren
———-
Rudny
Monika
8.00-12.00
16.00-20.00
12.00-16.00
8.00-12.00
(12.00-13.00)
8.00-12.00
lub teren
———-
Rutkowska
Agata
9.00-13.00
P 109
16.00-20.00
(15.00-16.00)
9.00-13.00
P 247
16.00-20.008.00-12.00 lub 12.00-16.00
co 2 tyg.
———-
Skotnicka
Janina
8.30-12.008.30-12.00
(12.00-13.00)
8.30-12.00 8.30-12.00
8.30-12.00
teren
———-
Strzałkowska
Barbara
16.00-20.009.00-13.00
P 446
9.00-13.00
P 132
8.00-13.00
P 361
17.00-20.00
(16.00-17.00)
———-
Sychowicz
Beata
———- 14.00-20.0012.00-16.00
lub teren
(11.00-12.00)
———- ———- ———-
Szewczyk-Dubiel
Małgorzata
16.00-20.0012.00-16.0012.00-16.00
(11.00-12.00)
8.00-12.008.00-12.00
lub teren
———-
Turska Ewelina8.00-12.00
P 346
9.00-13.00
P 346
15.00-19.0012.00-16.00
(11.00-12.00)
8.00-12.00
P 287
———-
Wakuła
Aleksandra
8.00-12.0012.00-16.00
(11.00-12.00)
15.00-19.009.00-13.00
P 130
8.00-12.00
lub teren
———-
Zabłocka
Ewa
9.00-13.0016.00-20.00
(15.00-16.00)
12.00-16.009.00-13.008.00-12.00 ———-
Zawiślińska
Elżbieta
12.00-16.00
(16.00-17.00)
8.00-12.008.00-12.0016.00-20.008.00-12.00
lub teren
———-
Ziółek Dorota ———- ———- ———- 14.00-20.00
(13.00-14.00)
8.30-12.30
teren
———-

Accessibility Toolbar