Psycholodzy

ROK SZKOLNY 2018/2019

PSYCHOLODZY

pn.

wt.

śr.

czw.

pt.

sob.

Banasiewicz-Tenerowicz Aleksandra

8.30-12.00
P 307

 8.30-12.00

 

16.00-19.30

12.00-15.30

8.30-12.00
P 130

————–

Baturo-Pastorczyk Agnieszka

15.00-19.00

8.00-12.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

————–

Bielińska-Luft
Izabela

15.00-19.00

12.00-16.00

9.00-13.00

12.00-16.00

9.00-13.00
teren 1xm-c

————–

Bieżuńska  Anna

13.00-17.00

15.00-19.00

9.00-13.00

8.00-12.00
SP 289

8.00-12.00

————–

Bogucka Barbara

11.00-15.00

9.00-13.00

15.00-19.00

8.00-12.00

8.00-12.00
co 2 tyg.teren

————–

Dusińska Małgorzata

8.00-12.00
P 318

12.00-16.00

8.00-12.00
P 182

15.00-19.00

14.00-18.00

————–

Harasimowicz
Marta

8.00-12.00
P 131

8.00-12.00
P 287

16.00-20.00

8.00-12.00
P 197

12.00-16.00

————–

Kirejczyk Maria

15.00-19.00

8.00-12.00

10.00-14.00
SP 53

15.30-19.30

12.00-16.00

————–

Kwiatek-Skrobańska Katarzyna

————–

————–

17.00-19.00

8.00-12.00
P 364

15.00-19.00
P 288

————–

Maciasz-Gupta Amelia

8.00-12.00 P96
16.00-18.00 PPP

————–

————–

————–

8.00-12.00
P 346

————–

Pawłowska
Małgorzata

————–

8.30-12.00

————–

8.30-12.00
P 301

13.30-16.30

————–

Puchała Beata

8.00-12.00

12.00-16.00

15.00-19.00

8.00-12.00

8.00-12.00

————–

Robińska Joanna

9.00-13.00

9.00-13.00

15.30-19.30

11.00-15.00

9.30-13.30
SP 293

————–

Rosłan Małgorzata

 

15.00-19.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

8.00-12.00/
12.00-16.00
teren 1xm-c

————–

Rudny Monika

 

8.00-12.00

15.00-19.00

12.00-16.00

8.00-12.00

8.00-12.00
co 2 tyg.teren
7.30-11.30

————–

Rutkowska Agata

 

9.00-13.00
P 433

16.00-20.00

9.00-13.00
P 247

15.00-19.00

12.00-16.00
co 2 tyg.teren
8.00-12.00

————–

Rytel-Andrianik
Anna

16.00-20.00

————–

9.00-12.00
P 109

16.00-19.00

————–

————–

Skotnicka Janina

8.30-12.00
ZS 3

8.30-12.00 

8.30-12.00

8.30-12.00
1 i 2 czw. ZS 28

8.30-12.00
ZS 31

————–

Strzałkowska-Zdeb
Barbara

13.00-17.00
P 105

13.00-17.00
P 361

9.00-13.00
P 132

15.00-19.00

15.00-19.00

————–

Sychowicz Beata

15.00-19.00

12.00-16.00

10.00-14.00

12.00-16.00

10.00-14.00
co 2 tyg.teren

————–

Szewczyk-Dubiel
Małgorzata

16.00-20.00

12.00-16.00

9.00-13.00

8.00-12.00

8.00-12.00
co 2 tyg.teren

————–

Wakuła
Aleksandra

9.00-15.00

8.00-10.00
P 433

8.00-12.00
P 87

16.00-20.00

8.00-12.00
P 96

————–

Zabłocka Ewa

8.00-12.00

15.00-19.00

12.00-16.00

8.00-12.00

8.00-12.00

————–

Zawiślińska Elżbieta

12.00-16.00

11.00-15.00

8.00-12.00

————–

8.00-12.00
co 2 tyg.teren

8.30-12.30

Ziółek Dorota

15.00-17.00
SP 267

————–

————–

16.00-20.00

9.00-13.00
P 212

————–